بهترین قالیشویی تهران در خدمت شماست

مبل شویی

مبل شویی جزو اموری است که می تواند حداقل سالی یک بار اتفاق بیافتد. بسیاری از افراد برای پیدا کردن یک شرکت مناسب و قابل اعتماد دچار اضطراب و نگرانی می شوند. شرکت همشهری ایرانیان با سال ها تجربه در زمینه شستشوی انواع مبلمان و استفاده از مواد شوینده با کیفیت و دستگاه های پیشرفته اعتماد بسیاری از مشتریان خود را جلب کند.

 

مبل شویی

 

ما در شرکت همشهری ایرانیان همواره سعی داریم تا به مشتریان خود بهترین خدمات را همراه با هزینه‌های معقول و به‌صرفه ارائه دهیم.همچنین خوش قولی برای تحویل مبل ها در زمان وعده داده شده یکی از ویژگی های ما می باشد که باعث رضایت بسیاری از مشتریانمان شده است. ما در مبل شویی همشهری ایرانیان همه سعی خود را می کنیم تا برای شستشوی مبلمان شما از بروز ترین متد ها و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده کنیم.

در این مقاله در رابطه با خدماتی که در این شرکت ارائه می‌شود صحبت خواهیم کرد تا با خیال راحت شستن مبلمان خودتان را به ما بسپارید.

 

مراحل شستن مبلمان توسط مبل شویی همشهری ایرانیان

 

قبل‌ از آن‌که مراحل شستشویی مبلمان را برایتان توضیح دهیم، لازم است بدانید که تمامی مراحل کار بدون کوچک‌ترین کثیفی و خیس شدن منزل شما انجام خواهد شد. بنابراین به‌هیچ‌عنوان نگرانی از بابت این‌موضوع نداشته باشید.

در اولین مرحله کارشناسان ما جنس پارچه و همچنین مبلمان شما را بررسی می‌کنند تا بهترین مواد شوینده و روش شستشو برای شما انتخاب شود. همچنین در این مرحله اگر لکه‌ای بر روی مبلمان شما وجود داشته باشد، مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا لکه بر مناسبی که برای آن وجود دارد استفاده شود.

در قدم بعدی ابتدا مبل‌ها به‌صورت کاملا دقیق جارو می‌شوند. حتی تمامی درزها و گوشه‌هایی که وجود دارد در مبل شویی به‌صورت کامل جارو خواهند شد، تا تمامی ذرات ریزی که در آن قسمت گیر کرده‌ است تمیز شود. پس‌از جارو کردن، مبلمان شما توسط دستگاه مخصوصی که برای شستشو می‌باشد همراه با مواد شوینده‌ مناسب و باکیفیت شسته می‌شود.

سپس توسط دستگاه دیگری مراحل آب‌گیری و خشک کردن انجام خواهد شد. ازآنجایی‌که رطوبت و خیسیباعث کاهش طول عمر مبلمان شما و همچنین فرسوده شدن آن می شود، بسیار مهم است که این کار توسط متخصصان باتجربه و ماهر ما انجام شود.

بسیاری از افراد به دلیل کم کردن هزینه‌های خود سعی دارند تا تمامی مراحل مبل شوییرا در خانه و توسط خودشان انجام دهند. غافل از این‌که انجام این کار نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد. ممکن است که شما با انجام دادن شستشوی مبل توسط خودتان در هزینه‌ها به صورت موقتا صرفه‌جویی کرده باشید، اما به دلیل رعایت نکردن برخی از نکات خیلی زود باید نسبت به خرید مبلمان جدیداقدام کنید.

 

خدمات همشهری ایرانیان برای شستشوی مبل

 

قبل‌از هر چیز باید بگوییم که تمامی خدمات ما با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد. ما بهترین مواد شوینده و به روزترین دستگاه‌ها را برای مبل شویی استفاده خواهیم کرد.

همچنین کارشناسان ما قبل‌از اقدام به شستشوی مبلمان شما به‌صورت کامل آن‌ها را بررسی می‌کنند تا مناسب‌ترین و بهترین خدمات به شما ارائه شود. به‌طورکلی خدماتی که در شرکت همشهری ایرانیان بابت شستشوی مبل ارائه می‌شود عبارتند از:

  • موکت شویی
  • شستشوی تشک خوشخواب
  • شستشوی انواع مبلمان در منزل
  • شستن و تمیز کردن مبلمان اداری
  • شستشوی انواع صندلی ‌های میز ناهار خوری
  • شستن و تمیز کردن کوسن و بالشتک‌های مبلمان
  • ارائه خدمات شستشو برای مبلمان‌های تختخواب شو
  • شستشوی صندلی‌های سینما، آمفی تئاترها و سالن‌های همایش
  • استفاده از دستگاه‌های پیشرفته برای شستن انواع مبلمان با هر نوع جنس پارچه مانند چرمی و مخملی

 

شستن مبل‌ها در محل چند ساعت طول می‌کشد

 

یکی از سوال‌ هایی که بیشتر مشتریان از ما می‌پرسند میزان زمان مبل شویی در محل می‌باشد. به دلیل آنکه ما از دستگاه‌های بسیار پیشرفته و پر قدرتی استفاده می‌کنیم، انجام این کار معمولا بیشتر از ۱ الی۲ ساعت طول نمی‌کشد.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که تعداد مبلمان و همچنین جنس آن‌ها در مقدار زمان تاثیر گذار است. برای مثال مبلمان‌های چرمی معمولاً زمان بیشتری نسبت‌به سایر مبلمان‌ها می‌برند.

شستن مبل‌ها توسط خودتان به دلیل نداشتن دستگاه‌های مناسب و تخصص کافی می‌تواند زمان خیلی بیشتری از شما بگیردو همچنین خشک شدن کامل مبلمان بسیار طولانی شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به‌جای آن که با یک تکه ابر و مواد شوینده‌ نامناسب به جان مبل‌هایخودتان بیافتید با مبل شویی همشهری ایرانیان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن نیروهای ما برای شما اعزام شوند.

 


کلیه حقوق محفوظ و متعلق به قالیشویی همشهری ایرانیان است.
انصراف
مرکز تماس قالیشویی همشهری ایرانیان
تلفن قالیشویی همشهری ایرانیان